Заключна атестація студентів 5 курсу фармацевтичного факультету розпочалася!

30 травня 2022 року на фармацевтичному факультеті Буковинського державного медичного університету успішно розпочалася атестація студентів 5 курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація», освітнього ступеня «магістр».

В умовах військового часу комплексний практично-орієнтований кваліфікаційний іспит вдруге в історії університету проводиться в онлайн-режимі із застосуванням новітнього програмно-технологічного забезпечення у вигляді модульного блоку, включеного в оновлену версію електронного журналу успішності БДМУ (eznew.bsmu.edu.ua) та інтегрованого з програмою Hangouts Meet на платформі Google.

Екзаменаційну комісію очолює завідувач кафедри фармації БДМУ к.фарм.н., доцент Геруш О.В. Екзаменатори – викладачі випускових кафедр (фармації, медичної та фармацевтичної хімії, фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії, внутрішньої медицини), а також представники роботодавців.

Попри незвичність формату іспиту, випускники продемонстрували хороший рівень знань та оволодіння практичними навичками з дисциплін:
1. Технологія ліків;
2. Управління та економіка у фармації;
3. Клінічна фармація

Нагадуємо, що іспит з дисциплін Фармацевтична хімія та Фармакогнозія відбудеться 07.06.2022 (1-2 групи) та 08.06.2022 (3-4 групи).
Бажаємо успіхів нашим випускникам!