Деканат фармацевтичного факультету

Декан фармацевтичного факультету

«Фармація та медицина – дві спеціальності, впродовж століть спрямовані на забезпечення потреби людини бути здоровою, мати повноцінне за якістю життя»

Паліброда Надія Михайлівна – очолює фармацевтичний факультет з 01 вересня 2018 року. Голова вченої ради фармацевтичного факультету, заступник голови предметної методичної комісії фармацевтичного профілю, член вченої ради Буковинського державного медичного університету, центральної методичної комісії. Доцент кафедри внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету, лікар вищої категорії, лікар-гастроентеролог підрозділу гастроентерології Обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна клінічна лікарня»

Паламар Аліна Олександрівна

Помічник декана фармацевтичного факультету кандидат фармацевтичних наук, старший викладач кафедри фармації

Полянська Тетяна Сергіївна

Провідний фахівець