Вітаємо випускників 2023 року заочної форми навчання!

24 березня пройшла урочиста церемонія випуску фахівців фармацевтичного факультету спеціальності «Фармація, промислова фармація» (освітній ступінь «магістр», заочної форми навчання).

З важливим етапом у житті присутніх привітала в.о. ректора БДМУ Оксана Андрієць, яка разом з деканом факультету Надією Палібродою та проректором з науково-педагогічної роботи Ігорем Герушем вручили дипломи магістрів фармації, кваліфікації «фармацевт» понад 100 цьогорічним випускникам. До вітання долучився голова ЕК фармацевтичного факультету, завідувач кафедри фармації Олег Геруш.

Щиро вітаємо випускників і бажаємо нових звершень на професійному шляху.