Увага_вступники 2020!

Шановні вступники 2020 року!

У зв’язку з встановленням Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території м. Чернівці «червоного» рівня епідемічної небезпеки навчальні заняттязі студентами, зарахованими на навчання у 2020 році, розпочнуться 21 вересня і будуть проводитися з використанням дистанційних технологій, а саме:

• практичні та семінарські заняття будуть проводитися в синхронному режимі за допомогою сервісу відеоконференцій GoogleHangoutsMeet;
  • лекції проводяться в асинхронному режимі шляхом оприлюднення презентацій лекцій, відеолекцій та інших необхідних навчально-методичних матеріалів на сервері дистанційного навчання університету (moodle.bsmu.edu.ua).

Виробничі збори відбудуться в режимі онлайн 16 вересня 2020 року. Початок – 12.00.

Чекаємо на Вас!