Студенти фармацевтичного факультету долучилися до волонтерського проекту з висадження квітів

24-25 жовтня у парку Шевченка тривав третій етап волонтерського проекту під назвою «Таїнство любові…». Ініціатори проекту «Таїнство любові…» – волонтери з Чернівців, Києва та Харкова. Вони вирішили створити сучасний ландшафтний простір навколо пам’ятника закоханим у вигляді серця в парку Шевченка, аби розкрити його потенціал в повній мірі та створити особливе місце для закоханих.
До волонтерського проекту з висадження квітів долучилися студенти 5 курсу фармацевтичного факультету разом із старшим викладачем кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Інною Сахацькою. У парку Шевченка біля «Серця кохання» студенти та викладачі під керівництвом Людмили Волохатюк (волонтер з Києва) висадили 350 цибулин тюльпанів. І вже навесні «острівці» тюльпанів будуть квітувати та милувати очі відвідувачів парку.