Залучення стейкхолдерів до процесу забезпечення якості освітньо-професійної програми «Фармація, промислова фармація» є важливою передумовою для реалізації сучасних тенденцій при підготовці майбутніх фахівців. З цією метою 24 квітня 2024 року відбулася зустріч студентів фармацевтичного факультету з представником компанії «Серв’є Україна», фахівцем відділу управляння персоналом Тетяною ТКАЧУК за участю декана фармацевтичного факультету Надії ПАЛІБРОДИ та викладачів кафедри фармації.
Компанія Серв’є – міжнародна фармацевтична компанія зі штаб-квартирою у Франції. В Україні компанія Серв’є впродовж 20 років надає доступ до ефективного та безпечного лікування, займає провідну позицію на фармацевтичному ринку – №1 у флебології, №2 у кардіології та №11 серед фармацевтичних компаній. Наприкінці 2023 року компанію «Серв’є Україна» було визнано «Найкращим місцем для роботи 2024» за міжнародною програмою HR-сертифікації Best Places to Work.
Під час зустрічі студенти дізналися про діяльність компанії Серв’є в Україні, проєкти компанії в яких вони зможуть брати участь, можливості працевлаштування та професійної реалізації. Обговорено участь компанії в освітньому процесі та якісній підготовці майбутніх фармацевтів, зокрема, можливості подальшого стажування на базі компанії «Серв’є Україна».
Представник компанії розповіла про програму «Академія Серв’є» для студентів 4-5 курсів фармацевтичного факультету, яка дає змогу підготувати молодих фахівців до початку роботи у фармацевтичній галузі з перспективою роботи у компанії. Учасники зможуть ознайомитися з фармацевтичним бізнесом, зі сферою наукових досліджень та інноваційними препаратами, роботою медичного представника на прикладі компанії. Це дозволить студентам брати участь у тренінгах та презентаціях з практичними завданнями на актуальні теми в фармацевтичній галузі. До слова, у 2023 році студент фармацевтичного факультету БДМУ Андрій ЄВЧУК став фіналістом онлайн проєкту для студентів Servier Patient Care Challenge.
Отож, розширення співпраці університету з роботодавцями з метою реалізації освітньо-професійної програми сприятиме підвищенню якості підготовки конкурентоспроможних на сучасному ринку праці фармацевтичних фахівців та розширить можливості їх працевлаштування