Просвітній захід «Не дай СНІДу шанс»

Студенти  фармацевтичного факультету БДМУ разом з куратором Валерією Сидор провели санітарно-просвітній захід «Не дай СНІДу шанс», з метою інформування мешканців м. Чернівці про проблему ВІЛ-інфекції/СНІДу, оскільки ця проблема стосується кожного, проспособи попередження інфікування через обрання альтернативних шляхів поведінки, про необхідність виховувати толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей у суспільстві. Під час акції було роздано інформаційні буклети, з яких жителі міста змогли дізнатися про особливості запобігання ВІЛ-інфекції, а також мали змогу отримати відповіді на безліч запитань щодо цієї надзвичайно актуальної проблеми.