Профорієнтаційна робота у медичному коледжі

Незабаром завершиться навчання в коледжі, позаду залишаться пари, лекції, виробничі практики. Під час навчання молодший фармацевт отримує базові навички для майбутньої роботи, диплом дасть можливість працювати в державних та комерційних аптеках. Для юного спеціаліста, який не замислюється про подальшу кар’єру, цього може бути достатньо, але час не стоїть на місці, і вимоги ринку до рівня професіоналізму весь час зростають.Тому викладачами кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії була проведена профорієнтаційна робота на базі медичного коледжу Чернівецького відділення «Монада» щодо можливості здобуття вищої фармацевтичної освіти на базі фармацевтичного факультету Вищого державного навчального закладу України “Буковинський державний медичний університет”. Студентам надана інформація про умови вступу, структуру навчального закладу, можливості самореалізіції як у навчанні, так і на науковій ниві, у мистецтві, спорті та інших напрямках. Майбутніх випускників ознайомили з перспективами працевлаштування та можливого кар’єрного зростання при здобутті вищої освіти. Звичайно, випускники коледжу – прекрасні фахівці на своєму рівні, але якщо є мрія професійно рости та розвиватися, розширювати свій кругозір і бути впевненим у завтрашньому дні, потрібно прийняти рішення про здобуття вищої фармацевтичної освіти.