ОРІЄНТОВНА ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТА ЩОДО СКЛАДАННЯ ВИПУСКНОГО ІСПИТУ 2020

1. У день іспиту, за 15 хв до початку, увійти до системи електронного журналу – eznew.bsmu.edu.ua.
2. Увійдіть в панель «випускний іспит», натиснувши відповідну кнопку, щоб зареєструватися на цей день іспиту.
3. У панелі «випускний іспит», Ви маєте можливість ознайомитися з:
• допуском до випускного іспиту;
• переліком випускних іспитів;
• часом проведення;
• номером бригади (визначається генератором рандомних чисел);
• номером білету (визначається генератором рандомних чисел).
4. Перейти за вказаним веб-посилання на відеоконференцію сервісу GoogleHangoutsMeet, за яким екзаменатор прийматиме іспит у вказаний час (для кожної складової іспиту, створено відповідні посилання).
5. Студент може складати іспит, якщо він має документ, що засвідчує особу (студентський квиток, паспорт громадянина України, ID) та може показати на початку іспиту екзаменатору.
6. Дати відповіді, зазначені у білеті, за відведений час (на одного студента відводиться 0,5 академічних години – 22,5 хв).
7. Камера має бути весь час увімкнена під час відповіді на білет.
8. Після складання всіх складових іспиту зв’язатися із секретарем, який обирає опцію “Завершити іспит”.
9. Студент очікує на результати іспиту, які будуть опубліковані в електронному вигляді у відповідній панелі.
Бажано:
Підключатися з ноутбуку чи комп’ютера (щоб було добре видно білет)
Перевірити якість інтернет-зв’язку
Розклад
практично-орієнтованих випускних іспитів на фармацевтичному факультеті

«Крок 2. Фармація» – За графіком МОЗ України
Технологія лікарських засобів; Організація та управління у фармації – 26.05.2020 р.
Клінічна фармація;Фармацевтична хімія; Фармакогнозія – 03.06.2020 р.