Благодійна акція “Великодній кошик”

Великдень – це свято, яке приносить у наші сім´ї злагоду, закликає творити добрі діла та бути милосердним. Цього року напередодні великого християнського свята студенти фармацевтичного факультету БДМУ разом з кураторами Н.В. Панасенко, А.М. Грозав, А.Я. Великою, відвідали вихованців Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1, що по вулиці Василя Аксенина, 6.
Звісно, сім’ю діткам замінити ми ніколи не зможемо, але коли кожен день збирати по краплинці любові, кожен день дарувати таким дітям радість, вони виростуть, стануть успішними людьми і зроблять все можливе, щоб історія, що сталася з ними, траплялася якомога рідше.
Вихованці були надзвичайно щасливі й раді гостям, а наші студенти наповнили серця теплом, радості. Малечі побажали щоб Господь благословив їх на добрі вчинки, щоб вони росли здоровими та щасливими.