Студенти проти кору

Dean's OfficeNews & Events

В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. На сьогодні існує високий ризик зараження дітей, які не мають імунітету проти кору. Підлітки та дорослі, які не хворіли на кір або не отримали вчасно щеплення, також залишаються вразливими. У дорослих хвороба зазвичай має набагато важчий перебіг та небезпечна своїми ускладненнями. Однією з головних причин розповсюдження кору на планеті Всесвітня організація охорони здоров’я називає недбалість і поширення неправдивих новин про вакцини.
Зважаючи на гостру актуальність проблеми, студенти фармацевтичного факультету на чолі з головним куратором факультету провели просвітницьку акцію з метою профілактики цього загрозливого захворювання. Учасники акції інформували чернівчан про шляхи передачі вірусу кору, симптоми захворювання, методи профілактики та способи запобігання зараженню.
 Під час акції студенти роздавали інформаційні листівки та аскорбінову кислоту.
Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики — вакцинація. Вона є законним правом кожного з нас на захист від захворювання, яке може призвести до ускладнень чи навіть смерті. А ще, вакцинація — це наш обов’язок перед нашими дітьми, рідними та оточуючими.