Життя факультету

Вітаємо стипендіата!

Згідно з Постановою президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки №7 від 05.11.2018 року «Про призначення стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених», доценту кафедри медичної та фармацевтичної хімії БДМУ Аліні Грозав за вагомі наукові досягнення призначено стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених на 2018-2020 рр.

Колектив факультету вітає стипендіата та бажає невичерпної енергії та нових перемог!


______________________________________________________________________________

Студент фармацевтичного факультету здобув Гран-прі на конкурсі з німецької мови

 15-17 жовтня 2018 р. у м. Києві відбувся очний заключний етап конкурсу з німецької мови «Міст до професійної освіти», у якому взяв участь та здобув Гран-прі студент фармацевтичного факультету Євчук Андрій Васильович (І курс, 1 група).

Для участі у конкурсі необхідним було надіслати відео-резюме німецькою мовою. Кращі 14 учасників з усієї України мали можливість, разом з референткою Аннегрет Засс, удосконалити знання німецької мови та навчитися працювати у команді.

Німецька організація Goethe-Institut надала можливість нашому переможцю два тижні літніх канікул провести у Німеччині з ознайомчою метою.

Подібні конкурси сприяють виявленню творчо обдарованої молоді, які навчаються у БДМУ.


_______________________________________________________________________________


ЗБІРНА БДМУ ПЕРЕМОГЛА У ВІЙСЬКОВІЙ ГРІ «ГЕРОЇ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ»

19 жовтня 2018 року у парку ім. Ю. Федьковича відбулася військово-патріотична гра «Герої козацької слави» присвячена Дню українського козацтва, Дню захисника України та Дню заснування Української Повстанської Армії.

У змаганнях взяли участь команди вищих навчальних закладів міста та коледжів. За перемогу боролися 10 команд. До програми квесту входили наступні етапи: історичний та медичний конкурси, змагання з силових видів, розбірка-збірка автомату, перетягування канату.

У складі команди БДМУ виступив студент фармацевтичного факультету Зелінко Роман (4 курс, 1 група). Кожен учасник нашої збірної доклав максимальних зусиль до спільної перемоги, хлопці продемонстрували надзвичайний командний дух, що власне, і вирішило долю головної нагороди


__________________________________________________________________________


відбулася спільна нарада однопрофільних кафедр 

фармацевтичного факультету


Відповідно до листа ДУ “Центральний методичний кабінет з вищої медичної освіти МОЗ України» №23-01-9/235 від 20.09.2018, 16-17 жовтня на базі кафедри фармацевтичної хімії Одеського національного медичного університету відбулася спільна виїзна нарада однопрофільних кафедр фармацевтичних факультетів медичних (фармацевтичного) закладів вищої освіти України, які здійснюють викладання дисциплін «Фармацевтична хімія» та «Стандартизація лікарських засобів». Фармацевтичний факультет БДМУ на нараді представила доцент кафедри медичної та фармацевтичної хімії Аліна Грозав.

На нараді обговорювались ряд важливих питань, які постають сьогодні перед профільними кафедрами:

· специфіка викладання дисципліни "Фармацевтична хімія" за новою програмою підготовки фахівців другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 22 «Охорона здоров’я» спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація»;

·    ЛІІ «Крок 2. Фармація» та заходи щодо покращання результатів з дисципліни «Фармацевтична хімія»

·  навчальна програма дисципліни "Стандартизація лікарських засобів" для підготовки фахівців другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 22 «Охорона здоров’я» спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація».

Крім цього, учасники наради мали змогу обмінятися професійним досвідом викладання профільної дисципліни, познайомитись з навчально-виробничою базою фармацевтичного факультету ОНМУ та визначними місцями м. Одеса.


_______________________________________


Збірна БДМУ з футболу у складі якої студенти фармфакультету прийняли участь в Обласних спортивних іграх та отримали срібло

   Упродовж 8-10 жовтня 2018 р. на стадіоні «Гарт» пройшли змагання Обласних Спортивних Ігор серед студентів ВНЗ з футболу. Ці змагання вже традиційно привертають найбільшу увагу з усіх видів, що входять до програми студентських ігор. Наполегливо готувалася до них і збірна команда БДМУ, яка достойно виступила, завоювавши срібні нагороди змагань.

 Фармацевтичний факультет в збірній БДМУ з футболу представляли:

·         Янчик Євген – 3 курс, 5 група, спеціальність «Фармація»;

·         Пастухов Микола - 1 курс, 1 група, спеціальність «Фармація»

____________________________________________________________________________

Студенти фармацевтичного факультету плели маскувальні сітки

Під час проходження навчальної практики з фармакогнозії в с. Репужинці з 2 по 13 липня під керівництвом асистента кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Інни Сахацької студенти також долучилися до плетення маскувальної сітки для маскування військової техніки в зоні бойових дій.

 

В підсумку сплетено 5 маскувальних сіток та 13 липня доставлено на передову.

Щира подяка за виконану роботу студентам 3 курсу фармацевтичного факультету!


Comments