Новини‎ > ‎

Благодійна акція

опубліковано 27 груд. 2013 р., 03:53 Деканат ‎(фармацевтичний факультет)‎ ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎   [ оновлено 27 груд. 2013 р., 06:01 ]

Допоможи святому Миколаю прийти до дітей сиріт

Милосердя - це милість серця. Ми самі вирішуємо, чи відкриті наші серця, щоб його дарувати. Адже так важливо ділитись своєю добротою й розумінням, проявляти щедрість та безкорисливість до людей, які хочуть відчути радість. Це зовсім неважко. Інколи достатньо однієї посмішки чи простягнутої руки, щоб хтось відчув твою підтримку.

17 грудня за підтримки декана фармацевтичного факультету Присяжнюка П.В. студенти та викладачі факультету прийняли активну участь у благодійній акції до Дня Святого Миколая для дітей будинку-інтернату "Ромашка" в с.Оршівці Кіцманського району, організовану кураторами фармацевтичного факультету та студентським деканом Якуб'як А.В.  Ідея про необхідність почати допомагати якому-небудь дитячому будинку з'явилась уже давно і зараз це стало традицією.  Це стало святом не лише для дітей, а й для нас. Важко описати почуття, коли ти бачиш настільки щирі усмішки і погляд, наповнений безмірною радістю.

Про що мріють ці діти? Хтось про звичайну іграшку, хтось про гарний одяг, хтось про родинне тепло... В такі хвилини відчуваєш себе потрібним. Це те, найнезначніше, що можемо дати їм ми. Кожен із нас може стати тим, через кого Господь відповість на їх молитви.

Інформацію піготували: студенський декан Якуб'як Анна та голова інформаційно правової комісії Кривецька Стефанія